IC-247 OPTOISO TRANS3KV 4CH OUTPUT 16-SOIC - ACPL-247-500E
56,49₺
Vergiler Hariç: 47,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ACPL-247-500E
- SKU: ACPL-247-500E
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %100 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3000 VRMS |
| Özellikler | DC Input, Multi-Channel Half-Pitch Phototransistor Optocoupler |
Etiketler:
IC-247 OPTOISO TRANS3KV 4CH OUTPUT 16-SOIC - ACPL-247-500E
, ACPL-247-500E
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.