IC-2309 OPTOISO 3.75KV TRANS 6-SO 5 LEAD - TLP2309(TPL,E(T
22,01₺
Vergiler Hariç: 18,34₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: TLP2309(TPL,E(T
- SKU: TLP2309(TPL,E(T
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MFSOP6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.7 V |
| Çıkış Voltajı | N/A |
| Çıkış Akımı | 8 mA |
| Akım Transfer Oranı | %15 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Photocouplers GaAs Infrared LED & Photo IC |
Etiketler:
IC-2309 OPTOISO 3.75KV TRANS 6-SO 5 LEAD - TLP2309(TPL
, E(T
, TLP2309(TPL
, E(T
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.