IC-217 OPTOISO 3.75KV TRANS 4-SSOP EVERLIGHT - EL3H7(C)(TA)-VG
8,49₺
Vergiler Hariç: 7,07₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: EL3H7(C)(TA)-VG
- SKU: EL3H7(C)(TA)-VG
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | EVERLIGHT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %200 - %400 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | 4-Pin SSOP Phototransistor Photocoupler |
Etiketler:
IC-217 OPTOISO 3.75KV TRANS 4-SSOP EVERLIGHT - EL3H7(C)(TA)-VG
, EL3H7(C)(TA)-VG
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.