IC-2161 OPTOISO 2.5KV 2CH PSH PULL 8SOIC - TLP2161(TP,F)
68,59₺
Vergiler Hariç: 57,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TLP2161(TP,F)
- SKU: TLP2161(TP,F)
Urun Detaylari
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | TOSHIBA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.5 V |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 80 ns, 80 ns |
| Çıkış Tipi | Push-Pull, Totem Pole |
| Çıkış Akımı | 10 mA |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Photocouplers GaA As Infrared LED & Photo IC |
Etiketler:
IC-2161 OPTOISO 2.5KV 2CH PSH PULL 8SOIC - TLP2161(TP
, F)
, TLP2161(TP
, F)
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.