IC-197 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT 1CH DIP4 - TIL197
17,04₺
Vergiler Hariç: 14,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TIL197
- SKU: TIL197
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 35 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Akım Transfer Oranı | %500 - %7500 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Özellikler | High Density Mounting Photodarlington Optically Coupled Isolators |
Etiketler:
IC-197 OPTOISO 5300V TRANS OUTPUT 1CH DIP4 - TIL197
, TIL197
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.