IC-1010 OPTOISO DIP4 COSMO - C1010-817
6,45₺
Vergiler Hariç: 5,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C1010-817
- SKU: C1010-817
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | COSMO ELECTRONICS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP4 |
| Kanal Sayısı | N/A |
| İletim Voltajı | 1.4 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %600 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +115 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | High Reliability Photocoupler |