IC OPTOISO TRANS OUTPUT 3.75KV 4CH SOP-16 - SFH6916
66,09₺
Vergiler Hariç: 55,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SFH6916
- SKU: SFH6916
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Kanal Sayısı | 4 |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %50 - %300 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Özellikler | Optocoupler, Phototransistor Output, Quad Channel |