IC-17G OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6DIP - CNY17G-2
10,35₺
Vergiler Hariç: 8,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CNY17G-2
- SKU: CNY17G-2
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %63 - %125 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | Optocoupler, Phototransistor Output, with Base Connection |