MOSFET DIS.300A 100V N-CH - NTMTS1D6N10MCTXG
799,69₺
Vergiler Hariç: 666,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NTMTS1D6N10MCTXG
- SKU: NTMTS1D6N10MCTXG
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONSEMI |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFNW-8 |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 273 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 1.42 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 291 W |
| Trr | 54 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.