DIODE ZENER 5W 12V ±5% T18 THT - 1N5349BRLG
13,16₺
Vergiler Hariç: 10,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5349BRLG
- SKU: 1N5349BRLG
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | T18 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 2 uA |
| Empedance (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 12 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |