DIODE ZENER 3W 5.6V ±5% DO-214AA SMB - 1SMB5919BT3G
8,35₺
Vergiler Hariç: 6,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1SMB5919BT3G
- SKU: 1SMB5919BT3G
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 3 W |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 2 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 5.6 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |