DIODE SCHOTTKY 1A 150V SOD123HE SMT - S115FP
16,81₺
Vergiler Hariç: 14,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: S115FP
- SKU: S115FP
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD123EP |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 150 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |