DIODE SCHOTTKY 15A 1200V TO247 SILICON CARBIDE TH - FFSH30120ADN-F155
1.146,25₺
Vergiler Hariç: 955,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FFSH30120ADN-F155
- SKU: FFSH30120ADN-F155
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Silicon Carbide (SiC) Schottky |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 30 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |