DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
40,21₺
Vergiler Hariç: 33,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MBRB8H100T4G
- SKU: MBRB8H100T4G
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 8 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |