DIODE SCHOTTKY 100mA 30V SOD923 - NSR0130P2T5G
11,00₺
Vergiler Hariç: 9,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NSR0130P2T5G
- SKU: NSR0130P2T5G
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD923 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 100 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 30 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |