DIODE FAST SWITCHING Single 200mA 100V SOD80 M.MEL - LL4148
1,50₺
Vergiler Hariç: 1,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL4148
- SKU: LL4148
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Small Signal |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD80 (MiniMelf) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |