DIODE ARRAY SCHOT 30A 100V D2PAK
129,70₺
Vergiler Hariç: 108,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NRVBB60H100CTT4G
- SKU: NRVBB60H100CTT4G
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 30 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |