IC-4044 PHASE FREQUENCY DETECTOR DIP14 MOTOROLA - MC4044P
123,30₺
Vergiler Hariç: 102,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC4044P
- SKU: MC4044P
Ürün Detayları
| Kategori | Clock Generators Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (MOTOROLA) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Besleme Akımı | 40 mA |
| Frekans | 8 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Phase Frequency Detector |
Etiketler:
IC-4044 PHASE FREQUENCY DETECTOR DIP14 MOTOROLA - MC4044P
, MC4044P
, Zamanlama Entegreleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.