UA311HC - UA311HC
866,16₺
Vergiler Hariç: 721,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UA311HC
- SKU: UA311HC
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO99-8 |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Eleman Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 5 to 15 V |
| Besleme Akımı | 6 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Voltage Comparator |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.