UA301AHC - UA301AHC
1.167,43₺
Vergiler Hariç: 972,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UA301AHC
- SKU: UA301AHC
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO99-8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | N/A |
| Bant Genişliği | N/A |
| Besleme Voltajı | ±18 V |
| Besleme Akımı | 3 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 7.5 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | General Purpose Operational Amplifier |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.