TRANSISTOR DIS.800mA 60V PNP SOT223 EPITAXIAL SMT - PZT2907A
4,80₺
Vergiler Hariç: 4,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: PZT2907A
- SKU: PZT2907A
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Epitaxial |
| Kanal | PNP |
| Akım | 600 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 60 V |
| Güç Tüketimi | 1.5 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.