TRANSISTOR DIS.800mA 45V PNP TO92 THT - BC32716TA
3,86₺
Vergiler Hariç: 3,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC32716TA
- SKU: BC32716TA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | Epitaxial |
| Kanal | PNP |
| Akım | 800 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 45 V |
| Güç Tüketimi | 625 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.