TRANSISTOR DIS.500mA 45V PNP SOT23 GEN. SMT - BC807-16LT1G
2,16₺
Vergiler Hariç: 1,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC807-16LT1G
- SKU: BC807-16LT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | PNP |
| Akım | 500 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 45 V |
| Güç Tüketimi | 225 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.500mA 45V PNP SOT23 GEN. SMT - BC807-16LT1G
, BC807-16LT1G
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.