TRANSISTOR DIS.500mA 300V PNP TO126(SOT32) GEN. - KSE350-S-BULK
10,52₺
Vergiler Hariç: 8,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KSE350-S-BULK
- SKU: KSE350-S-BULK
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO126 (SOT32) |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | PNP |
| Akım | 500 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 300 V |
| Güç Tüketimi | 20 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
TRANSISTOR DIS.500mA 300V PNP TO126(SOT32) GEN. - KSE350-S-BULK
, KSE350-S-BULK
, Transistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.