TRANSISTOR DIS.500mA 300V NPN TO92 EPITAXIAL THT - KSP42BU
5,33₺
Vergiler Hariç: 4,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KSP42BU
- SKU: KSP42BU
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | Epitaxial |
| Kanal | NPN |
| Akım | 500 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 300 V |
| Güç Tüketimi | 625 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.