TRANSISTOR DIS.100mA 30V PNP SOT23 GEN.SMT - BC858ALT1G
3,10₺
Vergiler Hariç: 2,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BC858ALT1G
- SKU: BC858ALT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Transistör Tipi | General Purpose |
| Kanal | PNP |
| Akım | 100 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 30 V |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.