MOSFET.DIS.9.4A 60V P-CH TO252(DPAK) SMT - FQD11P06TM
75,45₺
Vergiler Hariç: 62,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FQD11P06TM
- SKU: FQD11P06TM
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | QFET |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 9.4 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 150 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | 83 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.