MOSFET DIS.3A 60V P-CH SUPERSOT6 LOGIC LEVEL SMT - FDC5614P
14,55₺
Vergiler Hariç: 12,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDC5614P
- SKU: FDC5614P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SUPERSOT6 |
| Teknoloji | Logic Level |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 3 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 105 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.6 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.