MOSFET DIS.273A 80V N-CH 8-DFNW - NVMTS1D5N08H
299,61₺
Vergiler Hariç: 249,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NVMTS1D5N08H
- SKU: NVMTS1D5N08H
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFNW8 (8.3x8.4) |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 273 A |
| Voltaj | 80 V |
| Rds On | 1.16 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 258 W |
| Trr | 75 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.