MOSFET DIS.1A 600V N-CH TO251(I-PAK) QFET THT - FQU1N60CTU
39,18₺
Vergiler Hariç: 32,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FQU1N60CTU
- SKU: FQU1N60CTU
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO251 (I-PAK) |
| Teknoloji | QFET |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 1 A |
| Voltaj | 600 V |
| Rds On | 3.4 Ohms |
| Güç Tüketimi | 2.5 W |
| Trr | 190 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.