MOSFET DIS.15A 60V P-CH TO252(DPAK) SMT - FDD5614P
38,74₺
Vergiler Hariç: 32,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDD5614P
- SKU: FDD5614P
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 15 A |
| Voltaj | 60 V |
| Rds On | 100 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 3.8 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.