IC-8342 OPTOISO 5KV GATE DRIVER 6SOP - FOD8342R2
112,86₺
Vergiler Hariç: 94,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FOD8342R2
- SKU: FOD8342R2
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | 3.0 A Output Current, High Speed Gate Drive Optocoupler |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP6 |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 25 mA |
| Çıkış Akımı | 2.5, 2.5 A |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
IC-8342 OPTOISO 5KV GATE DRIVER 6SOP - FOD8342R2
, FOD8342R2
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.