IC-7930 PFC CONTROLLER SOP-8 FSC - FAN7930BMX-G
35,51₺
Vergiler Hariç: 29,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FAN7930BMX-G
- SKU: FAN7930BMX-G
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Faktörü Düzeltme (PFC) |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| PFC Modu | Critical Conduction |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Besleme Voltajı | 13 to 20 V |
| Başlangıç Akımı | 120 uA |
| Anahtarlama Frekansı | 250 to 350 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Critical Conduction Mode PFC Controller |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.