IC-370RNA SMPS CONTROLLER DIP8 FSC - FSQ0370RNA
106,54₺
Vergiler Hariç: 88,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FSQ0370RNA
- SKU: FSQ0370RNA
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Güç | 27 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 92 to 108 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Green Mode Power Switch |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.