IC-3122 GATE DVR SGL 9A HS 8-SOIC FAIRCHILD - FAN3122CMX
86,39₺
Vergiler Hariç: 71,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FAN3122CMX
- SKU: FAN3122CMX
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 11.4 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 18 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Speed Low Side Mosfet and Gate Driver |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.