IC-3061 OPTOISO TRIAC OUTPUT SMD6 FSC - MOC3061SR2M
51,04₺
Vergiler Hariç: 42,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3061SR2M
- SKU: MOC3061SR2M
Urun Detaylari
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 600 V |
| Tetikleme Akımı | 15 mA |
| İletim Voltajı | 1.3 V |
| İzolasyon Voltajı | 7500 VPK |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Zero-Cross Phototriac Driver Optocoupler |
Etiketler:
IC-3061 OPTOISO TRIAC OUTPUT SMD6 FSC - MOC3061SR2M
, MOC3061SR2M
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.