IC-3052 OPTOISO 6-PIN DIP RANDOM-PHASE DIP6 FSC - MOC3052M
32,00₺
Vergiler Hariç: 26,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3052M
- SKU: MOC3052M
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 600 V |
| Tetikleme Akımı | 10 mA |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| İzolasyon Voltajı | 7500 VPK |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Random-Phase Optoisolator Triac Driver Output |
Etiketler:
IC-3052 OPTOISO 6-PIN DIP RANDOM-PHASE DIP6 FSC - MOC3052M
, MOC3052M
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.