IC-3042 OPTOISO 7500V TRIAC ZC 6-SMD
30,81₺
Vergiler Hariç: 25,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3042SM-ONS
- SKU: MOC3042SM-ONS
Urun Detaylari
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 400 V |
| Tetikleme Akımı | 10 mA |
| İletim Voltajı | 1.25 V |
| İzolasyon Voltajı | 4170 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 6-Pin DIP Zero-Cross Triac Driver Output Optocoupler |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.