IC-3022 OPTOISO 7500VPK TRIAC 1CH 6DIP - MOC3022-ONS
17,20₺
Vergiler Hariç: 14,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3022-ONS
- SKU: MOC3022-ONS
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 400 V |
| Tetikleme Akımı | 50 mA |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 6-Pin DIP Random-Phase Optoisolator Triac Driver Output |
Etiketler:
IC-3022 OPTOISO 7500VPK TRIAC 1CH 6DIP - MOC3022-ONS
, MOC3022-ONS
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.