IC-3020 OPTOISO TRIAC OUT 400V 6DIP FSC - MOC3020M
23,92₺
Vergiler Hariç: 19,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOC3020M
- SKU: MOC3020M
Urun Detaylari
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 400 V |
| Tetikleme Akımı | 30 mA |
| İletim Voltajı | 1.15 V |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Random-Phase Optoisolator Triac Driver Output |
Etiketler:
IC-3020 OPTOISO TRIAC OUT 400V 6DIP FSC - MOC3020M
, MOC3020M
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.