DIODE STAND. Single 200mA 100V THT DO35 - 1N4148TA
0,82₺
Vergiler Hariç: 0,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N4148TA
- SKU: 1N4148TA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO35 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE STAND. Single 200mA 100V THT DO35 - 1N4148TA
, 1N4148TA
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.