DIODE SCHOTTKY 40V 5A DPAK - FYD0504SATM
25,17₺
Vergiler Hariç: 20,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FYD0504SATM
- SKU: FYD0504SATM
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Barrier Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 5 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 40V 5A DPAK - FYD0504SATM
, FYD0504SATM
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.