OLED GRAPHIC 256X64 WHITE 2.8" - WEX025664AWPP3N00000
1.685,84₺
Vergiler Hariç: 1.404,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEX025664AWPP3N00000
- SKU: WEX025664AWPP3N00000
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | TAB |
| Ekran Formatı | 256x64 |
| Boyutu | 2.8 " |
| Dot Ölçüsü | 0.248x0.248 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Görüntüleme Alanı | 71.1x19.26 mm |
| Arayüz | 6800, 8080, SPI |
| Sürücü Entegresi | SSD1302(COF) |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Uzunluk | 84 mm |
| Dış Genişlik | 25.8 mm |
| Dış Yükseklik | 2.15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED GRAPHIC 256X64 WHITE 2.8" - WEX025664AWPP3N00000
, WEX025664AWPP3N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.