OLED GRAPHIC 256X64 YELLOW 3.12" - WEX025664BLPP3N00000
2.359,74₺
Vergiler Hariç: 1.966,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEX025664BLPP3N00000
- SKU: WEX025664BLPP3N00000
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | TAB |
| Ekran Formatı | 256x64 |
| Boyutu | 3.12 " |
| Dot Ölçüsü | 0.3x0.3 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Yellow |
| Görüntüleme Alanı | 78.78x21.18 mm |
| Arayüz | N/A |
| Sürücü Entegresi | SSD1322 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Uzunluk | 88 mm |
| Dış Genişlik | 27.8 mm |
| Dış Yükseklik | 2.05 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED GRAPHIC 256X64 YELLOW 3.12" - WEX025664BLPP3N00000
, WEX025664BLPP3N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.