OLED GRAPHIC 100X16 YELLOW - WEG010016FLPP5N00003
1.439,22₺
Vergiler Hariç: 1.199,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEG010016FLPP5N00003
- SKU: WEG010016FLPP5N00003
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Graphic |
| Ekran Formatı | 100x16 |
| Boyutu | N/A |
| Dot Ölçüsü | 0.6x0.65 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Yellow |
| Görüntüleme Alanı | 85x18.6 mm |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 116 mm |
| Dış Genişlik | 37 mm |
| Dış Yükseklik | 9.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED GRAPHIC 100X16 YELLOW - WEG010016FLPP5N00003
, WEG010016FLPP5N00003
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.