OLED GRAPHIC 100X16 WHITE 2.4" - WEG010016CWPP5N00000
1.130,92₺
Vergiler Hariç: 942,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEG010016CWPP5N00000
- SKU: WEG010016CWPP5N00000
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Graphic |
| Ekran Formatı | 100x16 |
| Boyutu | 2.4 " |
| Dot Ölçüsü | 0.55x0.65 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | White |
| Görüntüleme Alanı | 66x16 mm |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 85 mm |
| Dış Genişlik | 36 mm |
| Dış Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED GRAPHIC 100X16 WHITE 2.4" - WEG010016CWPP5N00000
, WEG010016CWPP5N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.