OLED COG 128X64 WHITE 1.54" - WEO012864AWPP3N00000
651,80₺
Vergiler Hariç: 543,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEO012864AWPP3N00000
- SKU: WEO012864AWPP3N00000
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 1.54 " |
| Dot Ölçüsü | 0.249x0.249 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 6800, 8080, SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1309 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 37.05x19.52 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 42.04 mm |
| Dış Genişlik | 27.22 mm |
| Dış Yükseklik | 1.45 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED COG 128X64 WHITE 1.54" - WEO012864AWPP3N00000
, WEO012864AWPP3N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.