OLED COG 128X64 WHITE 0.96" - HTOLED-096-E
254,11₺
Vergiler Hariç: 211,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HTOLED-096-E
- SKU: HTOLED-096-E
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 0.96 " |
| Dot Ölçüsü | 0.15x0.15 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 4 Wire SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1312 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 22.74x11.86 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/128 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 28 mm |
| Dış Genişlik | 14 mm |
| Dış Yükseklik | 1.22 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.