OLED COG 128X64 WHITE 2.7" - WEO012864QWPP3N00000
1.509,38₺
Vergiler Hariç: 1.257,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEO012864QWPP3N00000
- SKU: WEO012864QWPP3N00000
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 2.7 " |
| Dot Ölçüsü | 0.45x0.45 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 6800, 8080, 4 Wire SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1309 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 63.41x32.69 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 73 mm |
| Dış Genişlik | 41.86 mm |
| Dış Yükseklik | 2.05 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
OLED COG 128X64 WHITE 2.7" - WEO012864QWPP3N00000
, WEO012864QWPP3N00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.