OLED COG 128X64 WHITE 2.42" CAPACITIVE TOUCH - WEO012864JWPP3D00000
2.481,40₺
Vergiler Hariç: 2.067,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WEO012864JWPP3D00000
- SKU: WEO012864JWPP3D00000
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 2.42 " |
| Dot Ölçüsü | 0.4x0.4 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Capacitive Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | SSD1309 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 56.01x28.49 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/64 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 75 mm |
| Dış Genişlik | 52.7 mm |
| Dış Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
OLED COG 128X64 WHITE 2.42" CAPACITIVE TOUCH - WEO012864JWPP3D00000
, WEO012864JWPP3D00000
, OLED Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.